Zinātniskā projekta realizācijai Jēkabpilī
Latvijas Universitātes Klīniskās un profilaktiskās medicīnas institūts
aicina savā komandā
ĀRSTA PALĪGU (zinātniskajam darbam)

Prasības:
* specializētā izglītība (ārsta palīgs)
* reģistrācija Ārstniecības personu reģistrā
* labas datora lietošanas prasmes (MS Word, Excel)
* labas saskarsmes un organizatoriskās prasmes
* prasme plānot, kā arī savlaicīgi un kvalitatīvi organizēt savu darba laiku
* spēja strādāt gan patstāvīgi, gan komandā

Galvenie darba pienākumi:
* pacientu iekļaušana pētījumā
* pacientu intervijas
* darbs ar medicīniskajām datu bāzēm

Piedāvājam:
* atbildīgu, dinamisku un interesantu pilnas slodzes darbu uz projekta realizācijas laiku zinātniskās pētniecības jomā laikā no 2019. gada augusta uz 1,5 gadu
* iespēju profesionāli pilnveidoties un gūt vērtīgu pieredzi
* darba vieta Jēkabpils reģionālā slimnīca
* darba laiks – 40 stundas nedēļā
* atalgojums – 5 EUR / h (vidēji 800 EUR mēnesī) pirms nodokļu nomaksas

Kontaktinformācija:
* Lūdzam sūtīt savu CV uz e pastu: gistar@gistar.eu

                                                                                                                                                                   2009/0220/1DP/1.1.1.2.0/09/APIA/VIAA/016